fbpx

Ekspresowe wybielanie BlancOne w AlfaEstetica!

Ekspresowe wybielanie BlancOne w AlfaEstetica!

Każdy zasługuje na piękny i zdrowy uśmiech, dlatego pierwszym krokiem do śnieżnobiałego uśmiechu jest zabieg higienizacji połączony z wybielaniem. Nieusuwane osady wbrew pozorom są niezwykle niebezpieczne dla przyzębia. Kamień nazębny jest przyczyną powstawania min. paradontozy. Niezwykle istotne jest regularne wykonywanie zabiegu profesjonalnego oczyszczania zębów, ponieważ to podstawa zachowania zdrowia jamy ustnej.

Co to jest system BlancOne?

System BlancOne to zabieg, dzięki któremu uzyskamy białe zęby na wyjątkową okazję lub dla poprawy samopoczucia.

Ekspresowe wybielanie BlancOne Touch to preparat o niskim stężeniu, dlatego jest bezpieczny i nie doprowadza do nadwrażliwości pozabiegowej. Krótki czas aplikacji wydłuża wizytę o zaledwie o 10 minut a rozświetlony uśmiech uzyskasz dzięki jednemu kliknięciu.

Zabieg Higienizacji polega na usuwaniu kamienia i osadów, które są siedliskiem bakterii, przyczyniają się do powstawania stanów zapalnych przyzębia oraz nieświeżego oddechu. Błyskawiczne wybielanie dodatkowo rozświetli uśmiech i doda pewności siebie.

Jak wygląda wizyta, na której uzyskamy piękny, zdrowy uśmiech?

Zabieg higienizacji rozpoczyna się od oceny jamy ustnej pacjenta. Następnie wybarwiamy płytkę nazębną, która pozwala na zweryfikowanie błędów podczas codziennego szczotkowania. Z badań wynika, że myjemy zęby nawykowo, popełniając te same błędy przez wiele lat. Kolejnym krokiem jest motywacja, dobór odpowiednich narzędzi i preparatów do codziennej higieny domowej.

Profesjonalna higienizacja to użycie delikatnego piasku Air Flow w celu usunięcia osadów oraz praca ultradźwiękami, czyli scaling. Po oczyszczeniu zębów z kamienia i płytki nazębnej przechodzimy do aplikacji żelu wybielającego, który rozświetli Twój uśmiech nawet o kilka tonów. Polerowanie i laserowe znoszenie nadwrażliwości jest ostatnim punktem w procesie osiągnięcia pięknego i białego uśmiechu .

Podczas wizyty w gabinecie higieny dowiecie się w jaki sposób szczotkować prawidłowo zęby, jakich narzędzi używać i jaka pasta jest najlepsza dla Twojej jamy ustnej. Prawidłowa technika szczotkowania to klucz do pięknego uśmiechu.

Jak często należy wykonywać zabieg?

Profesjonalne czyszczenie zębów przy zdrowym przyzębiu powinno być wykonywane co 6 miesięcy. Jest to zabieg bezpieczny dla szkliwa i przyczynia się do utrzymania wypełnień w dobrej formie i o estetycznym wyglądzie.

Wybielanie nowoczesnym systemem BlancOne Click jest niezwykle bezpieczne, o niskim stężeniu środka wybielającego, dzięki czemu można je wykonywać w celu odświeżenia i podtrzymania efektu nawet co 4 miesiące.

Czy są inne metody wybielania zębów?

W AlfaEstetica oferujemy również inne metody wybielania. Są to rozwiązania z zastosowaniem preparatów o wyższym stężeniu środka wybielającego, poddane działaniu specjalnej lampy ledowej. Dzięki tej metodzie efekty będą utrzymywały się dłużej.

Wybielanie nakładkowe to metoda polegająca na wykonaniu w gabinecie stomatologicznym nakładek na podstawie wycisku zębów pacjenta oraz aplikacji do nich żelu wybielającego. Tego rodzaju wybielanie wykonujemy samodzielnie w warunkach domowych przez okres 14 dni. Służy do podtrzymania efektu wybielania gabinetowego.

Profesjonalne zabiegi zarówno higienizacji jak i wybielania, wykonywane w gabinecie stomatologicznym przez dyplomową higienistkę gwarantuje bezpieczeństwo i uzyskanie satysfakcjonujących efektów końcowych. Należy pamiętać, że profesjonalne oczyszczanie zębów jest przede wszystkim zabiegiem profilaktycznym, utrzymującym zdrowie jamy ustnej.

Comments are closed.