fbpx

Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej w AlfaEstetica

Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej w AlfaEstetica

W ubiegłym tygodniu gościliśmy w centrum medycznym AlfaEstetica kandydatki do tytuły Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej, które przygotowując się do wielkiego finału odbyły przeglądy stomatologiczne u lek. stom. Łukasza Bańczyka.

Doktor Łukasz Bańczyk jest specjalistą chirurgii szczękowo twarzowej, zajmuje się również nowoczesną protetyką. Podczas wizyt sprawdzał stan uzębienia kandydatek, jak również doradził co można jeszcze poprawić. Kwestie białego uśmiechu omawiała higienistka stomatologiczna Justyna Musiał, która wykonuje profesjonalną higienizację oraz wybielanie. Największym zainteresowaniem wśród uczestniczek cieszyła się nowoczesna, szybka i skuteczna metoda ekspresowego wybielania.

Blancone to 10 minutowa metoda wybielania, która może być połączona z zabiegiem higienizacji. W efekcie można otrzymać uśmiech bielszy nawet o 3 tony! Zabieg jest szybki, a jego cena bardzo atrakcyjna.

Podczas przeglądów zespół w składzie lek. stom. Łukasz Bańczyk, dypl. hig. stom Justyna Musiał oraz protetyk Michał Kotarski wyłaniali laureatkę Miss Pięknego Uśmiechu, którą już niebawem Wam przedstawimy.

Comments are closed.