fbpx

Trening EMS w AlfaEstetica

Trening EMS w AlfaEstetica

Projekt Metamorfoza Częstochowa realizowany jest min. w AlfaEstetica i obejmuje wsparcie uczestników w zakresie treningu elektrostymulacji mięśni. Uczestnicy pod czujnym okiem trenera personalnego BMG – Body Muscle Gym wykonują zestawy ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśni, dzięki temu przez 30 minut możemy spalić nawet 1200 kcal!

Trening EMS w AlfaEstetica jest alternatywą dla klasycznych ćwiczeń na siłowni. To idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, którzy cenią sobie każdą minutę. Trening z BMG trwa 3 razy krócej, a efekty pojawiają się szybciej. Podczas treningu specjalny kombinezon przewodzi impuls elektryczny do mięśni, powodując ich w skurcz. Sygnały wysyłane przez urządzenie równocześnie stymulują wszystkie główne grupy mięśniowe, dzięki czemu nawet te rzadko ćwiczone mięśnie nie zostają pominięte. Elektrody rozmieszczone wzdłuż kręgosłupa,  pomogą wzmocnić oraz zminimalizować dolegliwości związane z ta częścią ciała.

Nie należy oczywiście zapominać, że podstawą każdej zmiany jest optymalizacja żywieniowa, która prowadzi do utrzymania trwałych efektów. Uczestnicy projektu Metamorfoza są pod stałą opieką wykwalifikowanego dietetyka mgr Małgorzaty Stanior. Na podstawie wywiadu oraz wyników badań dietetyk ustala nowy plan żywieniowy dopasowany do potrzeb uczestników.

Dzisiaj uczestniczki projektu dowiedziały się na czym polega trening EMS, jakich efektów mogą się spodziewać oraz przetestowały na własnej skórze czym jest elektrostymulacja. Więcej na temat treningu możecie dowiedzieć się tutaj.

Trening EMS z AlfaEstetica

Projekt Metamorfoza Częstochowa

Trening EMS z AlfaEstetica

Trening EMS

Metamorfoza AlfaEstetica

Elektrostymulacja mięśni

Trening z AlfaEstetica

Metamorfoza Częstochowa

Comments are closed.