fbpx

Przeszczepy włosów

W Centrum Medycznym AlfaEstetica nasi specjaliści przeprowadzają także przeszczepy włosów, które pozwalają na uzupełnienie przerzedzonych obszarów oraz miejsc, które uległy wyłysieniu. Zabieg skierowany jest przede wszystkim do osób cierpiących z powodu łysienia androgenowego, pourazowego a także występującego w wyniku napromieniowania.

Stosowane metody

Metoda FUE

Przeszczep włosów metodą FUE jest niezwykle precyzyjnym zabiegiem polegającym na pobraniu i transplantacji pojedynczych mieszków włosowych (tzw. unitów). Metoda stosowana jest u pacjentów pragnących uniknąć blizn pozabiegowych, u których ubytki nie są zbyt rozległe.

Metoda BHT

Zabieg polega na pobraniu pojedynczych mieszków włosowych z owłosionych okolic ciała innych niż głowa. W tym przypadku obszarem dawczym służącym do wypreparowania pojedynczych transplantów może być klatka piersiowa, plecy, kończyny lub broda. Metoda bardzo dobrze sprawdza się u pacjentów pragnących zakryć blizny po wcześniej wykonanym przeszczepie włosów oraz w celu uzupełnienia niewielkiego ubytku, również w okolicy brody, wąsów czy brwi.

Opinie naszych pacjentów

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wykonywanych zabiegów i świadczonych usług.