fbpx

Chirurg plastyczny – lek. med. Magdalena Kozicka nowym specjalistą w AlfaEstetika Częstochowa

Chirurg plastyczny

Do naszego Zespołu Medycznego dołącza nowy specjalista z zakresu chirurgii plastycznej – lek. med. Magdalena Kozicka!

Pani Doktor jest absolwentką Wydziały Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie prawa medycznego.

Lek. Magdalena Kozicka na co dzień pracuje na Oddziale Chirurgii Plastycznej Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Przez wiele lat współpracowała także ze Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Łęcznej.

Lek. Magdalena Kozicka pełni funkcję wykładowcy i koordynatora na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w Zakładzie Dydaktyki i Symulacji Medycznej. Jest doktorantką Lubelskiego Uniwersytetu.

W czasie swojej kariery medycznej, Pani Doktor systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach i konferencjach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Uczestniczyła w szkoleniach w Tunisie, Birmingham, Berlinie, Hongkongu oraz konferencjach w Modenie, Bolonii, Barcelonie i Dusseldorfie.

Lek. Magdalena Kozicka, to Członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Chirurgia plastyczna – zabiegi

Pani Doktor posiada bogate doświadczenie w zabiegach dermatochirurgicznych, chirurgii piersi, modelujących sylwetkę (również po masywnej redukcji wagi) i chirurgii plastycznej twarzy oraz leczenia oparzeń, ran przewlekłych i blizn. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz zabiegi laserowe.

Comments are closed.