fbpx

Dietetyk Częstochowa

PORADNIA DIETETYCZNA

Walczysz z nadwagą? Pomożemy Ci schudnąć!

Dieta jest często pomijanym aspektem w codziennym życiu, a ma wpływ nie tylko na naszą wagę. Nasza poradnia dietetyczna jest otwarta dla wszystkich osób, które chcą zadbać nie tylko o swój wygląd, ale także o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Nasi dietetycy pomogą Ci nie tylko w walce ze zbędnymi kilogramami, ale także poprowadzą twoją dietę kliniczną. Podczas konsultacji możemy wykonać dla ciebie szczegółową analizę składu ciała oraz możemy ułożyć dietę indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

PORADNIA DIETETYCZNA

Podstawową metodą leczenia otyłości jest dieta. Odpowiednio zbilansowana dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych, pozwala na jego sprawne funkcjonowanie a w przypadku osób otyłych przyczynia się do utraty masy ciała.

Poradnia dietetyczna

1

Umów się na wizytę

2

Dopasuj indywidualny plan diety

3

Skontroluj rezultaty

Nasi specjaliści

Monika Przystalska - dietetyk

Monika Przystalska

Dietetyk
Absolwentka Dietetyki w chorobach wewnętrznych i metabolicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Dietetyki klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Czynny uczestnik wielu prelekcji i szkoleń. Posiada komplementarną wiedzę z zakresu endokrynologii, diabetologii, immunologii, biochemii a także medycyny niekonwencjonalnej i naturoterapii

Katarzyna Winiarek

Dietetyk, Psychodietetyk
Ukończyła Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach na specjalizacji dietetyka kliniczna oraz psychodietetyka uzyskując tytuł mgr. W kręgu jej zainteresowań znajduje się również coaching. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Uzyskała również uprawnienia w zakresie przygotowania pedagogicznego, kończąc studia podyplomowe w Gliwicach.
W pracy z pacjentem wykorzystuje elementy psychodietetyki oraz coachingu, ponieważ każda zmiana zachodzi w głowie. Jest przeciwniczką „diet cud”, stawia na edukację i pomaga zmienić nawyki swoich podopiecznych. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, ponieważ nie ma uniwersalnego schematu, który pozwoli każdemu odnieść taki sam sukces. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia, pomaga naprawić relacje z jedzeniem, czego efektem jest poprawa stanu zdrowia oraz sylwetki.
Prywatnie ogromną przyjemność sprawiają jej piesze wędrówki, jazda na rowerze oraz inne formy aktywności fizycznej. W czasie wolnym uwielbia gotować i eksperymentować w kuchni. Uwielbia też małą, czarną kawę, dobrą książkę i kontakt z naturą.

Opinie Pacjentów

Zachęcamy do przesyłania opinii na temat wykonanych zabiegów. Wszelkie sugestie i wskazówki mogą być pomocne dla innych Pacjentów.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wykonywanych zabiegów i świadczonych usług.