fbpx

Dzięki inicjatywie Fundacja Q Marzeniom im. Heleny Buli oraz Magdalena Mucha – Trening Sukcesu zeszły weekend był dla 15 podopiecznych Fundacja Dar Serca wyjątkowy.

Weekend warsztatów motywacyjno-rozwojowych dla kobiet po chorobach onkologicznych obejmował: Spotkanie z Kasią Czajkowską, trenerem mentalnym. Z jej pomocą uczestniczki mogły stworzyć swoja studnie energetyczną oraz popracować z motywacją.

Sesja inspiracyjno-warsztatowa „Doceniaj, nie oceniaj” z Michałem Wójcikiem,. Czyli wiele ważnych rad na temat typów osobowości i zasad współpracy, które można przenieść na relacje rodzinne i małżeńskie.

Wykład dr Joanny Górnej – stres, relaksacja, wyciszenie. Ujarzmienie niewidzialnego wroga poprzez poznanie technik oddychania, zarządzanie emocjami i terapią śmiechem. Pomogły również w osiągnięciu tego stanu zajęcia z jogi.

Bardzo ważnym i wzruszającym momentem było spotkanie z Elą Gozdecką. Poszukiwanie wewnętrznego piękna nie jest łatwym zadaniem, tym bardziej dla pacjentek onkologicznych. Magia wdzięczności sprawiła, że zadanie wykonane zostało wzorowo.

Spotkanie beauty z makijażystką, Marzeną Górak to prezentacja prawidłowo wykonanego makijażu używając wegańskich kosmetyków oraz zasady pielęgnacji skóry, z wykorzystaniem produktów wegańskich.

Kasia Cygańska, stylistka zapoznała uczestniczki z zasadą szafy kapsułowej. To nic innego jak podróż w czasie i nadanie starym ubraniom nowoczesnego znaczenia. Umiejętność ich połączenie tak, aby dać im nowe życie.

Finałem było losowanie nagród, ufundowanych przez alfaEstetica💄💋💆
Jesteśmy zachwyceni inicjatywą oraz piękną organizacją wydarzenia. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać dzielne bohaterki. Życzymy samych radosnych dni, motywacji i siły. Jesteście piękne😍

Comments are closed.